Unicykl inMotion V3C

Unicykl inMotion V3C

Unicykl inMotion V3C

 

 

 

Prezentujemy Państwu nowy model znanego już powszechnie unicykla V3Pro oznaczony jako InMotion SCV V3C. Jest on nieco uproszczoną wersją swojego "starszego i bogatszego" brata. Jednak w żaden sposób nie ogranicza to ogromnej frajdy z jazdy tym innowacyjnym e-pojazdem.

Dla obniżenia ciężaru oraz ceny zrezygnowano w nim z głośników bluetooth, antypoślizgowych wypełnień w podestach, uproszczono poduszki oraz zmieniono kolor wyświetlacza.

Podobnie jak jego starszy brat nasz unicykl ma zwartą budowę i jest lekki (ok. 13 kg). Można z nim wejść do tramwaju lub autobusu, na uczelnię, do szkoły, restauracji czy centrum handlowego. Dzięki unikalnej konstrukcji z teleskopowo wysuwanym uchwytem i składanymi podestami na nogi przemieszczanie się w miejscach, gdzie jazda jest niemożliwa nie stanowi najmniejszego problemu.

Akumulator składający się z kilkudziesięciu ogniw zapewnia zasięg ok. 20 km. Pełne ładowanie zajmuje ok. 1,5 godziny. Przy dzisiejszych cenach energii elektrycznej jesteśmy w stanie przejechać do 20 km za jedyne 0,46 zł czyli kilkukrotnie taniej niż koszt biletu komunikacji miejskiej. Maksymalna prędkość ze względów bezpieczeństwa została elektronicznie ograniczona do 18 km/godz.

Pojazd ten posiada podwójne koła o średnicy 35 cm, które znacząco ułatwiają naukę jazdy nie ograniczając w żaden sposób zwrotności i przyjemności z jazdy nawet akrobatycznej dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

Unicykle inMotion to nie tylko nowy środek transportu – to przede wszystkim nowy styl życia.

V3 - dane techniczne

Model V3C - dla każdego pragnącego nowych doznań, możliwość
przenoszenia np. w plecaku

Cena unicykla inMotion V3C od 3200 zł brutto